Satıcı Hüküm ve Koşulları

Satıcı Hüküm ve Koşulları

Bu web sitesi ("Hizmet"), şirketimiz ("biz," "biz" veya "bizim") tarafından işletilmektedir. Lütfen Satıcı Hüküm ve Koşullarını ("Şartlar" veya "Şartlar ve Koşullar") ürün satın almadan önce dikkatlice okuyun. Siparişi göndererek bu Koşullara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Koşulların herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız, Hizmete erişim hakkınızı kullanamazsınız.

Satın Almalar

Hizmet aracılığıyla sunulan herhangi bir ürün veya hizmeti ("Satın Alma") satın almak istiyorsanız, Satın Alma işleminizle ilgili belirli bilgileri sağlamanız istenebilir.

İçerik

Hizmetimiz, sorumlu olduğunuz belirli bilgileri, metinleri, grafikleri, videoları veya diğer materyalleri ("İçerik") yayınlamanıza, bağlamanıza, saklamanıza, paylaşmanıza ve başka şekilde kullanmanıza olanak tanır.

Değişiklikler

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya düzeltilme hakkını saklı tutuyoruz. Bir revizyonun önemli olması durumunda, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Önemli bir değişikliği neyin oluşturduğu tamamen bizim takdirimize bağlı olarak belirlenecektir.

Bize Ulaşın

Bu Şartlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.